Značky primark

přehled značek obchodu Primark

Primark man

Jak vyplývá z názvu, jedná se o značku oblečení pro muže.

Pokud patříte mezi fanoušky všeho neonového, svíticího, tak je to značka přesně pro vás. Výrobky jsou doplněné fluoresecenčními prvky – jak na oblečení, obuvi, tak třeba na zavazadlech a batozích. 

primark beauty

Označení Primark Beauty náleží produktům všechny krásychtivé jedince.

Stejně jako v případě oblečení, i v případě kosmetiky Primark sleduje nejnovější trendy a tyto výrobky pak prodává pod specializovanou značkou.

Značka dbá nejen na ekologii, ale deklaruje také to, že netestuje na zvířatech.

primark home

Pod značkou PRIMARK HOME koupíte jak nejrůznější drobnou dekoraci, vybavení a doplňky domácnosti (ručníky,  rámečky na fotky,  vázy a mnoho dalšího), tak i třeba drobnou elektroniku (sluchátka, přenosné reproduktory…)

Přehled dalších značek prodávaných v obchodech primark

Primark Man – značka pánské módy jak pro společenské příležitosti, tak každodenní nošení. Zvláštností jsou neonové a fluorescenční prvky na oblečení, obuvi i zavazadlech a batozích.

Primark Beauty – značka kosmetiky a kosmetických pomůcek. Primark deklaruje, že se jedná o výrobky netestované na zvířatech.

Primark Home – obchod zaměřující se na zboží do domácnosti. V tomto obchodě je možné zakoupit ložní prádlo, závěsy, kuchyně a kuchyňské potřeby nebo další domácí příslušenství a doplňky

 

Atmosphere hlavní značka Primarku, oblíbená pro velmi nízké ceny a zároveň vzhledem podle nejnovějších trendů. Značka je zaměřena jak na dámské oblečení, pánské oblečení a také obuv.

Denim CO podobně jako Atmosphere, velmi rozšířená značka. Denim CO je zaměřena na dámské i pánské oblečení, které je vyráběno především z bavlny, manšestru, džínoviny a kepru.

Secret Possessions – sortiment především spodního a nočního prádla. Podznačkou je Secret Possesions Collection, která představuje propracovanější a detailnější kolekci. 

Backswing jedná se o sportovní značku pro muže i ženy. Backswing klade velký důraz na funkčnost oblečení.

Cedarwood state značka je zaměřena pouze na pánské ležérní oděvy a doplňky.

Primark Essentials značka zahrnující oblečení především pro muže, specializující se na oděvy pro každodenní nošení.

CS active – značka sportovních oděvů.

Butler & webb – pánská společenská móda, obuv a doplňky jako jsou kravaty

Authentic Apparel značka dámské módy, zaměřující se na oděvy pro volný čas

No Secret – značka luxusního dámského spodního prádla

Ocean Club plážová móda pro muže a ženy. Dále také příslušenství na pláž a široký sortiment ručníků a osušek

Early Days dětská móda pro novorozence a batolata. Early Days je zaměřena na pohodlné oblečení pro nejmenší a zároveň se soustředí i na jeho bezpečnost a styl

Little rebel – móda pro chlapce zahrnující také sportovní oděvy a obuv

Young dimension – značka se zaměřuje hlavně na oblečení pro mladé dívky. Typické pro Young dimension jsou barevné a hravé motivy oblečení

Girl 2 Girl – podobně jako Young dimension se Girl 2 Girl zaměřuje na oblečení a doplňky pro mladé dívky. Oproti Young dimension je však kolekce obohacena i o sportovní oděvy, obuv a doplňky. Hravé motivy a barevnost jsou však pro obě značky společné.

Opia – Módní doplňky

Opia girls – Módní doplňky pro dívky