Práce v Primarku

Otevření prodejny Primark v Praze se stává čtvrtkem 17. 6. 2021 realitou. A jelikož Primark otevírá v České republice svou první prodejnu, potřebuje celou řadu zaměstnanců. Od vedení obchodu, manažerů oddělení, asistentů prodeje, skladníků až po pokladní či zaměstnance pro doplnění vystaveného zboží v prodejně. Celkem Primark Praha počítá až s 300 pracovníky

PRIMARK OFICIÁLNÍ WEB

Primark na svých oficiálních stránkách uveřejňuje seznam volných pracovních míst a nyní přidal také volná místa v pražské prodejně.

pracovní portály

Primarku pochopitelně využívá inzerce také na pracovních portálech, včetně největšího – Jobs.cz. Nelze ale předpokládat, že by na Jobs inzeroval více volných pozic, než na svých webových stránkách. Doporučujeme tedy sledovat přehled volných míst, lze předpokládat, že se budou postupně objevovat i další pozice.

FACEBOOK

Primark patří mezi společnosti, které využívají Facebookový profil i pro nábor nových zaměstnanců. Průběžně uveřejňuje nová volná místa i zde. V současné době shání více než 200 nových kolegů do několika poboček.

Zaměstnavatel Primark

 

Pro Primark je domovským městem irský Dublin, kde v roce 1969 vznikl. Aktuálně Primark provozuje 373 obchodů (2020). Největší prodejnu provozuje Primark v britském Birminghamu. Mezi posledními byly otevřeny prodejny Lublani, oznámil nové prodejny v Polsku, pražská prodejna Primark otevírá v polovině června 2021. Ohlášena byla také prodejna v Bratislavě a v Brně

 

Primark nyní zaměstnává po celém světě přes 75 000 lidí.